KATALOG

Ważne informacje
dla kupujących

Rabat na pierwszy zakup

Rabat 5%

Wystarczy zarejestrować się w serwisie, aby przy pierwszym zakupie skorzystać ze zniżki.
Kup
na raty
decyzja podczas zakupu

Masz do wyboru od 5 do 36 rat

Nie musisz odkładać zakupu i czekać na decyzję, wszystko w ekspresowym tempie będzie załatwione automatycznie.
Certyfikat autentyczności

Dokument potwierdzający autorstwo

Certyfikat autentyczności wydawany przez New Gallery i podpisany przez artystę to dokument potwierdzający, że dane dzieło zostało wykonane osobiście przez artystę i jest to jedyny egzemplarz danej pracy.

Zwiększa zaufanie następnego nabywcy

Certyfikat jest wydawany przez New Gallery i załączany do każdego dzieła, które wysyłamy do nabywcy. W przypadku zamiaru odsprzedaży dzieła, należy pamiętać o przekazaniu dokumentu wraz z dziełem nowemu właścicielowi.

Specjalny druk

Wydawany przez New Gallery certyfikat jest unikalnym dokumentem przygotowanym przez naszych specjalistów i sygnowanym przez autora dzieła.
Darmowa dostawa

Zero złotych

Jest to dostarczenie zakupionego dzieła pod wskazany przez kupującego adres bez pobierania jakichkolwiek kosztów.

W obie strony

Koszt dostarczenia zakupionego dzieła w całości ponosi właściciel marki New Gallery. Kupujący nie ponosi z tego tytułu żadnych kosztów. Także w przypadku zwrotu dzieła przed upływem terminu 14 dni koszt dostarczenia nie będzie potrącany z kwoty zwrotu wartości zakupionego dzieła.
Zwrot bez formalności

14 dni od zakupu bez podania przyczyny

Jest to możliwość zwrotu przez kupującego zakupionego dzieła bez podania przyczyny w terminie 14 dni od jego zakupu poprzez złożenie odpowiedniego oświadczenia, na prostym formularzu, oraz uzyskania maksymalnie w terminie 14 dni zwrotu kosztów poniesionych przy zakupie.

Prawo konsumenckie to Twoje prawo

Prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów przysługuje kupującemu na podstawie art. 27 Prawa konsumenckiego. Kupujący może zwrócić zakupione dzieło w terminie maksymalnie 14 dni od dnia jego zakupu. Niezbędne jest do tego złożenie odpowiedniego oświadczenia, w formie formularza, który załączany jest do dzieła dostarczanego przez New Gallery lub zamieszczonego na stronie internetowej ...... oraz odesłanie dzieła na wskazany przez New Gallery adres. New Gallery niezwłocznie potwierdza otrzymanie formularza o odstąpieniu od umowy na adres e-mail wskazany przy dokonywaniu zakupu oraz niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy złożonego przez kupującego zwróci kupującemu wszystkie dokonane przez niego płatności.
Odsprzedaż w New Gallery

Podajesz cenę i już

Jest to możliwość wystawienia na sprzedaż w New Gallery dzieła zakupionego wcześniej w naszym serwisie.

Wszystko jest gotowe

Sprzedaż dzieła sztuki wymaga wiele pracy. Trzeba przygotować informacje i zdjęcia. W New Gallery minimalnym wysiłkiem wystawisz do sprzedaży posiadane dzieło. Wszystko jest gotowe: zdjęcia, opis dzieła od samego artysty, biografia artysty. Nie musisz przygotowywać niczego co wymaga dobrej sprzedaży w internecie. Nie musisz zakładać nowego konta na serwisie sprzedażowym, nie musisz też płacić z promocję ogłoszenia.

Jak działa?

Jeżeli nabywca danego działa w New Gallery podejmie decyzję o jego odsprzedaniu, może tego dokonać za pomocą naszego serwisu. Wystarczy, po zalogowaniu do swojego konta wybrać opcję „odsprzedaj" oraz postępować zgodnie z dalszą instrukcją. Nowemu nabywcy należy przesłać odpowiednio zabezpieczone dzieło wraz z certyfikatem autentyczności. Autorowi dzieła przysługuje w tym wypadku 5% wynagrodzenia tytułem droit de suite, czyli wynagrodzenia po odsprzedaży dzieła, które jest potrącane na rzecz artysty przez New Gallery z uzyskanej w odsprzedaży ceny dzieła.
Zaufany pośrednik

Transakcja bez zmartwień

Nad prawidłowym przebiegiem sprzedaży będą czuwać specjaliści w zakresie biznesu, prawa i bezpieczeństwa informatycznego. Transakcja odbędzie się zgodnie z przepisami w prawidłowo zabezpieczony sposób. Twoje pieniądze trafią do artysty, tylko wtedy gdy nie zgłosisz reklamacji w ciągu 14 dni od zakupu
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda Polityka prywatności