KATALOG

O nas

Doświadczenie

Każdy z nas jest doświadczonym przedsiębiorcą prowadzącym firmy. Znamy osobistą odpowiedzialność za powodzenie naszych klientów.

Niezależność

Rynek sztuki to dla nas nowy obszar działalności. Nie funkcjonujemy w sieci powiązań i zależności, dzięki czemu jesteśmy w stanie odkryć nowy sposób na połączenie satysfakcjonującej dla artystów formy sprzedaży z bezpieczną dla klientów drogą nabywania ich dzieł.

Inwencja

Wszystko wymyślamy od nowa. Świat coraz szybciej się zmienia, więc każdy, kto chce rozwijać się z sukcesem, musi dzień po dniu wynajdować koło.

Barbara Jasik

Dyrektor Operacyjny (COO)
Absolwentka Uniwersytetu Kard. St. Wyszyńskiego w Warszawie – historia sztuki, Uniwersytetu Warszawskiego – varsavianistyka (studia podyplomowe), Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego – rynek sztuki i antyków (studia podyplomowe). Pasjonatka malarstwa abstrakcyjnego i surrealistycznego, architektury modernistycznej oraz romańskiej. Gustuje w sztuce współczesnej i nowoczesnej. Interesuje się dizajnem i dekoratorstwem.
Praca w NewGallery.pl pozwala mi na kontakt z tym, co lubię, czyli ze sztuką i z ludźmi, którzy ją tworzą, a także tymi, którzy chcą się nią otaczać.

Jarosław Krauz

Dyrektor Sprzedaży (CSO)
Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego – socjologia. Doświadczony menadżer i sprzedawca. Przeszedł ponad 30-letnią ścieżkę kariery w biznesie, głównie korporacyjnym. Wieloletni dyrektor sprzedaży i szef obsługi klienta w ubezpieczeniach, telekomunikacji, lotnictwie, e-commerce. Od 16 lat współwłaściciel i wiceprezes kancelarii prawnej oraz spółki konsultingowej w obszarze bezpieczeństwa informacji.
NewGallery.pl to miejsce, w którym moje doświadczenia biznesowe spotkały się z pasjami prywatnymi. Wkładam więc w tej projekt nie tylko pracę ale także serce.
wykraczamy

Tomasz Wirchanowski

Dyrektor kreatywny (CCO)
Przez 20 lat w reklamie robił już chyba wszystko. Wprowadzał pierwsze piwo cytrynowe na rynek z udziałem Radosława Pazury, tworzył wizerunek znanej marki materiałów budowlanych Ytong, prowadził kampanie producenta z branży samochodowej Bosch. Grafik, malarz, artysta 3d, performer o wszechstronnych zainteresowaniach i pasji eksperymentowania.
NewGallery.pl to dla mnie nowe wyzwanie. Moim zadaniem jest tworzenie wizerunku galerii-sklepu. Przyjazne dla odbiorców i artystów miejsce powstaje wtedy, gdy korzyści są rzeczywiste i komunikowane w zrozumiały sposób. Tworzę system wizualno-funkcjonalny sklepu w taki sposób, żebym - jako artysta - sam chciał w nim wystawiać swoje prace.

Andrzej Jasik

Dyrektor finansowy (CFO)
Absolwent Politechniki Warszawskiej - Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych. Pracę zawodową zaczynał od międzynawowych korporacji, wkrótce jednak okazało się, że woli prowadzić własne biznesy. Tworzył projekty, rozpoczynając od pomysłu, a kończąc na działających przedsiębiorstwach. Teraz od 15 lat pracuje z powodzeniem jako manager w założonych przez siebie firmach: kancelarii prawnej oraz firmie konsultingowej.
Moim marzeniem jest, aby NewGallery.pl było miejscem, w którym Artyści oraz Klienci docenią wysoką jakość nowocześnie świadczonych usług oraz uczciwość i przejrzystość wzajemnych rozliczeń.

Tomasz Dzioch

Dyrektor ds. Technologii (CTO)
Nie-artysta programista. Absolwent Wydziału Informatyki Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Doświadczony programista. Twórca wielu zaawansowanych aplikacji dla biznesu. Specjalizuje się w robotyce i sztucznej inteligencji.
W zespole NewGallery.pl przekuwam pomysły na mechanizmy działającej aplikacji. Dbam o bezpieczeństwo Twoich danych i Twoich transakcji.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda Polityka prywatności